Kontaktpersoner

Håkan Dahlgren

Håkan Dahlgren
VD

0481-451 67
hakan.dahlgren@nybroenergi.se

 

Johanna Johansson

Johanna Johansson
Ekonomichef

0481-451 75
johanna.johansson@nybroenergi.se

 

Kristoffer Blomberg

Kristoffer Blomberg
Försäljningschef

0481-454 19
kristoffer.blomberg@nybroenergi.se

 

Pernilla Klintberg
Kommunikatör

0481-454 20
pernilla.klintberg@nybroenergi.se

 

Anna Angeland

Anna Angeland
Miljö- och kvalitetschef

0481-454 45
anna.angeland@nybroenergi.se

 

Bo Davidsson

Bo Davidsson
Fiberansvarig

0481-453 38
bo.davidsson@nybroenergi.se

 

Kent Hagman

Kent Hagman
Elnätschef

0481-451 73
kent.hagman@nybroenergi.se

 


Johan Johannesson

VA-chef

0481-453 39
johan.johannesson@nybroenergi.se

 

Joakim Håkansson

Joakim Håkansson
Fjärrvärmeansvarig

0481-451 77
joakim.hakansson@nybroenergi.se

 

Niklas Lindvall

Niklas Lindvall
Produktionschef

0481-451 71
niklas.lindvall@nybroenergi.se

Jag vill veta mer - Kontakt

Jag har en fråga/synpunkt till Kundtjänst

Kundtjänst Felanmälan / Jourtelefon » KontaktpersonerDriftinformation